WwW.Speed-Cs.Ro :
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CounterStrike Manager

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
eraseee
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 35
Varsta : 35
Localizare : satu mare / timisoara
Joburi/Distractii : CS1.6 cs-manager etc.
Avertismente :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/08/2008

CounterStrike Manager Empty
MesajSubiect: CounterStrike Manager   CounterStrike Manager Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 2:50 pm

CounterStrike Manager (csm) este un joc online de manager sunt destul de multi jucatori (+30000)
nu stiu cati ati auzit de jocul acesta dar in romania sunt in jur de 1000 jucatori

jocul este simplu la inceput ai 7 jucatori (tre sa ai 5 minim ca sa poti juca meciuri) iti faci tu tacticile (se joaca doar de_dust2 si de_aztec) iti cresti echipa , cumperi jucatori noi ,
Ligile sunt ceva de genul PGL cea mai tare liga este 1337 dupa 1.1 1.2 ,2.1 2.2 2.3 2.4, 3x etc
jocul este free cand te insrii primesti 14 zile VIP , cu VIP ai unele mici bonusuri adica poti sa vezi meciurile in format 2D > https://www.youtube.com/watch?v=_7XeIkMM6R0 <
banii se castiga destul de greu deci e nevoie de ceva timp sa ajungi cineva , daca ai echipa f bun si cele mai bune tactici poti castiga si premii adevarate (laptop, camere video,paduri,mousuri etc.) dar tre sa fii foarte bun Smile

eu zic ca merita sa incercati , eu joc de 400 zile deja Very Happy am ceva experienta si daca aveti nevoie de ajutor dati-mi un PM

www.cs-manager.com e adresa ,P.S. ai voie numai 1 singur account
Sus In jos
Kinley
Nivel 1
Nivel 1
Kinley


Numarul mesajelor : 107
Avertismente :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

CounterStrike Manager Empty
MesajSubiect: Re: CounterStrike Manager   CounterStrike Manager Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 3:27 pm

Interesant, mai ales ca-i vorba de cs, cred ca ma bag 80% da Very Happy
Sus In jos
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

CounterStrike Manager Empty
MesajSubiect: Re: CounterStrike Manager   CounterStrike Manager Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 3:26 am

nasol frate ...nu imi place.....imi dau cu parerea sincer!
Sus In jos
Kinley
Nivel 1
Nivel 1
Kinley


Numarul mesajelor : 107
Avertismente :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
CounterStrike Manager Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CounterStrike Manager Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

CounterStrike Manager Empty
MesajSubiect: Re: CounterStrike Manager   CounterStrike Manager Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 2:38 pm

Ce vorbesti tu straine? lol! Mi-am facut cont, tactici, am si jucat meciuri, is pe locul 2 cica jocolor . In 22 de minute am meci in liga, abia astept bounce . Merita, cel putin mie imi place Wink.
Sus In jos
Continut sponsorizat





CounterStrike Manager Empty
MesajSubiect: Re: CounterStrike Manager   CounterStrike Manager Icon_minitime

Sus In jos
 
CounterStrike Manager
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.Speed-Cs.Ro : :: ..:: Speed-Cs Off-Topic ::.. :: Discutii Generale-
Mergi direct la: