WwW.Speed-Cs.Ro :
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ma las de sv (KiNDer)

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
KiNDer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 96
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Avertismente :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/07/2008

Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: Ma las de sv (KiNDer)   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 6:18 pm

Mas lasa de server...din mai multe motive..dar va spun doar 1.si e legat de SpeeD LamA
Am cerut admin aq 1 sapt si...i-am zis sa imi dea helper..si nu mi-a dat nici azi..dar as avea si motive sa nu ma lasa..acolo am niste prieteni:
-enTeT
-MeSsI
-TzK
-Okeciuc----->1. Prieten dp sv..e cel mai tare Wink :*
-apex etc.
..Vreau sa vad ce ziceti si voi..daca sa plec sau nu Very Happy..daca voi vreti eu plec..daca nu eu nu plec dp sv..da sa mai vb cu speed lama de hellper(IMI CER SCUZE SPEED DACA AM FACUT CEVA...TE ROG FRUMOS SA MA IERTI)


Ultima editare efectuata de catre KiNDer in Dum Aug 03, 2008 10:54 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: Re: Ma las de sv (KiNDer)   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 7:00 pm

nu pleca frate...
Sus In jos
apex
oWner
oWner
apex


Numarul mesajelor : 738
Varsta : 31
Localizare : Moldova
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Stare de spirit : HappY
Avertismente :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: Re: Ma las de sv (KiNDer)   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 8:04 pm

KINDer sa stii ca m-am Sad pe tn....eu de ce nu sunt in lista ta de prieteni:)) ? ramai ma...tiam dat + Wink
Sus In jos
http://www.apex-cs.forumz.ro
BuLLeT
Incepator
Incepator
BuLLeT


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 30
Avertismente :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/07/2008

Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: Re: Ma las de sv (KiNDer)   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 9:23 pm

Kinder? Imi pare rau ca nu am fost nominalizat...parerea mea e ca tr sa mai stai
Sus In jos
dH^Okeciuc
Nivel 2
Nivel 2
dH^Okeciuc


Numarul mesajelor : 245
Varsta : 33
Localizare : Baia Mare
Avertismente :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: Re: Ma las de sv (KiNDer)   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 10:14 pm

stai frateeeeee Sad( Sad( si dc nu sunt eu in cap de lista la prieteni? Smile eu te iubesc cel mai multe frate..... si in legatura cu adminul... ce e drept ai fost si tu cam insistent... dar parerea mea este asta.... dak ai sa mai ai rabdare si tu inca... sa zicem maxim 1 luna... iti garantez ca iei admin..... so plz stay I love you jocolor
Sus In jos
KiNDer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 96
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Avertismente :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/07/2008

Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: KiNDer   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 10:56 pm

Okeciuc u ramai NUMARU 1 PT mn DP SERVER...AI FOST PRIMU CARE MAI INJURAT...SI TIN LA TN Smile)..SI EU TE IUBESC FRATE Razz farao farao
Sus In jos
apex
oWner
oWner
apex


Numarul mesajelor : 738
Varsta : 31
Localizare : Moldova
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Stare de spirit : HappY
Avertismente :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Ma las de sv (KiNDer) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ma las de sv (KiNDer) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: Re: Ma las de sv (KiNDer)   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 7:54 am

=))) Mama ce declaratii de dragoste avem aici affraid ..da va iubiti mult =))

Daca dragoste nu e ... FACETI!
Sus In jos
http://www.apex-cs.forumz.ro
Continut sponsorizat





Ma las de sv (KiNDer) Empty
MesajSubiect: Re: Ma las de sv (KiNDer)   Ma las de sv (KiNDer) Icon_minitime

Sus In jos
 
Ma las de sv (KiNDer)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce Zodie Esti ? :>
» Just a simple question.
» <<MeSsI>> :)
» Avatar comment
» Hm...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.Speed-Cs.Ro : :: ..:: Speed-Cs Forum ::.. :: Recycle Bin-
Mergi direct la: