WwW.Speed-Cs.Ro :
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 daca se poate...:D!

In jos 
+2
Kinley
piluprof
6 participan?i
AutorMesaj
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 12:46 am

nu am asa de multe posturi pe forum ...dar pe server sunt destul de activ...propun sa nu mai aiba cineva in nick semnele : `~#$^* @ ...parerea mea...e ca le pun degeaba cei care le folosesc...si nu e frumos....sa vedem pareri:D!
Sus In jos
Kinley
Nivel 1
Nivel 1
Kinley


Numarul mesajelor : 107
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 12:49 am

Este vorba de un plugin care iti schimba automat numele daca ai mai mult de 1-2 cifre,semne,etc. L-am rugat pe speed sa-l introduca daca se poate. Din pacate nu stiu cum se numeste, sorry. Que ar trebuie ca el le are :> Very Happy.
Sus In jos
dH^Okeciuc
Nivel 2
Nivel 2
dH^Okeciuc


Numarul mesajelor : 245
Varsta : 33
Localizare : Baia Mare
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 8:43 am

Is de acord cu, kinley dak are mai mult de 2... la mn ce te deranjeaza pilu ca am ^ in nick ? Wink
Sus In jos
apex
oWner
oWner
apex


Numarul mesajelor : 738
Varsta : 31
Localizare : Moldova
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Stare de spirit : HappY
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 9:30 am

Da tu Oke ai pus ^ pentru ca ai clan si aici e vorba de altceva...sunt altii care au numele `````````` sau ~~~```~~~ sau $~&nume.
Sus In jos
http://www.apex-cs.forumz.ro
<Ronaldo>
Nivel 3
Nivel 3
<Ronaldo>


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 32
Localizare : Russia
Joburi/Distractii : cs
Stare de spirit : vesel
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 10:40 am

da e buna ideea pilu..am si vb pe server cheers
Sus In jos
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 4:24 pm

pai da .....si CRED ca stiu de unde sa iau un plugin ca asta...si okeciuc nu am kiar nik ce ai u in nume....am ce am cu codatii:( ca aia isi mai pun `~ ) baftaa
Sus In jos
dH^Okeciuc
Nivel 2
Nivel 2
dH^Okeciuc


Numarul mesajelor : 245
Varsta : 33
Localizare : Baia Mare
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 4:56 pm

Dap ai dreptate dar pe aia ii rezolvam usor.... Very Happy adik eu stiu sa ma descurc Wink si totusi e buna ideea cheers
Sus In jos
SPEED LlamA
Detinator
Detinator
SPEED LlamA


Numarul mesajelor : 135
Localizare : Hunedoara
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Avertismente :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
daca se poate...:D! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100daca se poate...:D! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/07/2008

daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 12:38 pm

da am sa ma ocup si de asta
Sus In jos
http://speed-cs.ro
Continut sponsorizat





daca se poate...:D! Empty
MesajSubiect: Re: daca se poate...:D!   daca se poate...:D! Icon_minitime

Sus In jos
 
daca se poate...:D!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» un admin daca se potea
» as vrea si eu admin daca se poate :D
» AS DORI ADMIN DACA SE PAOTE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.Speed-Cs.Ro : :: ..:: Speed-Cs Oficial Server ::.. :: Propuneri | Sugestii | Idei-
Mergi direct la: