WwW.Speed-Cs.Ro :
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamatie pt. ronaldo

In jos 
+3
andrei*kil3r
piluprof
MAx
7 participan?i
AutorMesaj
MAx
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 2
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/08/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 5:14 pm

Fratiori mei am si eu o intrbare ...... admini (ma refer la Ronaldo ) au voie cu coade? deci joca cu coade pe fata si nimeni nu are curajul sa-i spuna asta deci azi era ronaldo si cu deagle|andrei pe sv si ronaldo juca cu coade la nesimtire si andrei nici o miscare sunt si eu curios cine frate ronaldo asta de va e asa frica de el? repet m-am uitat pe el cand juca si ea codat si i-a spus si lui andrei dar bineinteles nu a facut nik...... urat aaaaa si inca ceva o propunere: admini sa aiba steam ca sa nu mai fie discutii zic eu pa pa si sper ca macar sa-imai verificati din cand in cand si pe admini by MAx
bag mana in foc ca era codat
Sus In jos
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 6:38 pm

ronaldo nu te supara frate dar mai de mult si mie imi pareai codat!nu stiu acum.....!bafta...si lasa-le...daca ai!Very Happy
Sus In jos
andrei*kil3r
Nivel 2
Nivel 2
andrei*kil3r


Numarul mesajelor : 235
Localizare : nush
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 9:03 pm

ma mie nu mie frica de nimeni...sau de ronaldo dar nu cred ca joaca codat Mad ......si ce te asteptai sa fac eu?????????poate ronaldo e bun la cs!!!!
Sus In jos
dH^Okeciuc
Nivel 2
Nivel 2
dH^Okeciuc


Numarul mesajelor : 245
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 10:53 pm

si eu l-am suspecat de coade de multe ori... dar de fiecare data cand ma puneam spec nu avea nimik Very Happy.... si a mai fost acuzat de multi oricum.... e prea bun la cs pt noi....dute ronaldo in pgl Smile)) =)))
Sus In jos
<Ronaldo>
Nivel 3
Nivel 3
<Ronaldo>


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 32
Localizare : Russia
Joburi/Distractii : cs
Stare de spirit : vesel
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 11:33 pm

deci Max ca sa nu fii suparat am steam..pentru contact ronaldo_ctn...alta problema..mi s'a facut demo de catre QUE||tentet...si eu zik k am iesit bine..adik fara cod...si piluprof nu am ..uite aku ca sa te lamuresti am si steam...okeciuc...nu k is prea bun..da nu am cod:|..punetiva spectatori..si inca ceva....nu le e frica de mine MAX...suntem mai mult k colegi..suntem prieteni..sa stii tu asta...
...
Sus In jos
apex
oWner
oWner
apex


Numarul mesajelor : 738
Varsta : 31
Localizare : Moldova
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Stare de spirit : HappY
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 7:10 am

Max daca Ronaldo are cod eu sunt Stefan cel Mare =)) [ si NU'SS ] ...de ce sa ne fie frica de Ronaldo?
Sus In jos
http://www.apex-cs.forumz.ro
<Ronaldo>
Nivel 3
Nivel 3
<Ronaldo>


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 32
Localizare : Russia
Joburi/Distractii : cs
Stare de spirit : vesel
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 10:13 am

lasatil ma in durerea lui:-j...
Sus In jos
FryTzY
Nivel 1
Nivel 1
FryTzY


Numarul mesajelor : 191
Varsta : 32
Localizare : Severin
Joburi/Distractii : cs sa chefuiesc;))
Stare de spirit : VEsel
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 7:32 pm

Uite colega vezi k ai ajuns sh u bun d zice lumea k ai coade..asa t vreau..n-are niciun cod fratee..ii bun atata tot luati-va sh voi casti sh dupa mai vb...sh la demo ala lu que dak il asculti la casti iti dai seama k nu-i cod...sh mie mi s-a spus d o mie d ori k sunt codat chiar sh llama mi-a zis..scotetine imunitatea mha sj faceti-ne poze sh toate cele k sa va dai seama k nu suntem...gg ronaldo Smile)
Sus In jos
<Ronaldo>
Nivel 3
Nivel 3
<Ronaldo>


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 32
Localizare : Russia
Joburi/Distractii : cs
Stare de spirit : vesel
Avertismente :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamatie pt. ronaldo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamatie pt. ronaldo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 9:26 am

ms frytzy..da crek nu se poate scoate imunitatea:*:*..orikum ma bucur k s'a lamurit
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie pt. ronaldo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie pt. ronaldo   reclamatie pt. ronaldo Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie pt. ronaldo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ronaldo
» <Ronaldo>

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.Speed-Cs.Ro : :: ..:: Speed-Cs Oficial Server ::.. :: Reclamatii-
Mergi direct la: