WwW.Speed-Cs.Ro :
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cer si eu invoire :-" :P

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
dH^Okeciuc
Nivel 2
Nivel 2
dH^Okeciuc


Numarul mesajelor : 245
Varsta : 33
Localizare : Baia Mare
Avertismente :
Cer si eu invoire :-" :P Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cer si eu invoire :-" :P Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Cer si eu invoire :-" :P Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cer si eu invoire :-" :P Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

Cer si eu invoire :-" :P Empty
MesajSubiect: Cer si eu invoire :-" :P   Cer si eu invoire :-" :P Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 12:12 am

Deci sper sa nu fie cu suparare ca am postat si la discutii generale si aici dar am observat ca lumea posteaza aici si zic sa postez si eu :-" Very Happy... deci...
Din data de 22.08.2008 pana in data de... 5.09.2008 am sa fiu si eu in concendiu iar, pana atunci sunt ocupat cu lucrul.... sper sa ma puteti invoi si pe mine si promit ca dupa ce vin din vacanta am sa fiu activ ca inainte.... Va rog sa ma invoiti....
Al vostru,
dH^Okeciuc... Smile
Sus In jos
<Ronaldo>
Nivel 3
Nivel 3
<Ronaldo>


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 32
Localizare : Russia
Joburi/Distractii : cs
Stare de spirit : vesel
Avertismente :
Cer si eu invoire :-" :P Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cer si eu invoire :-" :P Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Cer si eu invoire :-" :P Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cer si eu invoire :-" :P Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

Cer si eu invoire :-" :P Empty
MesajSubiect: Re: Cer si eu invoire :-" :P   Cer si eu invoire :-" :P Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 2:17 am

dak esti al nostru esti invoit..binenteles din partea mea bafta omule cheers
Sus In jos
 
Cer si eu invoire :-" :P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere de Invoire [ apex ]
» Descriptive "Fire in the hole!"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.Speed-Cs.Ro : :: ..:: Speed-Cs Off-Topic ::.. :: Anunturi-
Mergi direct la: