WwW.Speed-Cs.Ro :
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamare catre adminii

In jos 
+5
piluprof
apex
Guardians | In2ition
andrei*kil3r
9 participan?i
AutorMesaj
andrei*kil3r
Nivel 2
Nivel 2
andrei*kil3r


Numarul mesajelor : 235
Localizare : nush
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 1:56 pm

As vrea sa reclam ca unii admini nu intra pe server, de ex. astazi in afara de ronaldo, apex si entet,nimeni altcineva,sunt momente cand esty singuru admin pe server si nu faci fata Mad Mad , asta se intampla cam des,cei care nu intra ar trebuii suspendati.....teai cam grabit Speed Llama cand ai dat admin la toti care intrau pe server o zi si dupaia pl.astept si alte parerei
cyclops
rog pe cei 2 owneri sa rezolve problema multumesc cyclops


Ultima editare efectuata de catre andrei*kil3r in Sam Aug 02, 2008 2:10 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
<Ronaldo>
Nivel 3
Nivel 3
<Ronaldo>


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 32
Localizare : Russia
Joburi/Distractii : cs
Stare de spirit : vesel
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 2:01 pm

aici are mare dreptate andrei cheers am mai postat si eu si nu a'ti facut nimik Sad sper k akum o sa luati o hotarare Smile

GG andrei
Sus In jos
Guardians | In2ition
Moderator
Moderator
Guardians | In2ition


Numarul mesajelor : 19
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 2:15 pm

mda ... am vazut si eu ... llama trebuie sa faci cva neaparat
Sus In jos
andrei*kil3r
Nivel 2
Nivel 2
andrei*kil3r


Numarul mesajelor : 235
Localizare : nush
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 2:52 pm

suntem 11 admini fara entet si llama si din 11/5 maxim on,nau mai fost 5 admini pe server de vreo 3,4 zile
Sus In jos
apex
oWner
oWner
apex


Numarul mesajelor : 738
Varsta : 31
Localizare : Moldova
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Stare de spirit : HappY
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 10:47 pm

Asai ma.....si unii habar nu au o trb cu cs-ul
Sus In jos
http://www.apex-cs.forumz.ro
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 6:56 pm

cam asa e....
Sus In jos
andrei*kil3r
Nivel 2
Nivel 2
andrei*kil3r


Numarul mesajelor : 235
Localizare : nush
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 7:44 pm

cam asa e da tot nimeni nu face nimik..so tinem tot asa si servaru se duce de rapa
Sus In jos
dH^Okeciuc
Nivel 2
Nivel 2
dH^Okeciuc


Numarul mesajelor : 245
Varsta : 33
Localizare : Baia Mare
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 10:20 pm

dak sunt si eu numarat printre aia... nu vreau sa fiu nemernic dar..... am o viata fratilor stiti ? adik in weekend am alte treburi si am facut un topic cu motivul pt care o sa intru mai rar pe server... sper sa fiu inteles Very Happy
Sus In jos
KiNDer
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 96
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 11:02 pm

Si eu daca aveam admin stau 24/24 sa vad ce face sv..ce...da docamdata nu prea primesc raspuns..Very Happy
Sus In jos
apex
oWner
oWner
apex


Numarul mesajelor : 738
Varsta : 31
Localizare : Moldova
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Stare de spirit : HappY
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 7:43 am

KINDer calmeazate ca o sa vina si "Era KINDer"
Sus In jos
http://www.apex-cs.forumz.ro
<Ronaldo>
Nivel 3
Nivel 3
<Ronaldo>


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 32
Localizare : Russia
Joburi/Distractii : cs
Stare de spirit : vesel
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 11:30 am

nu vreau sa fiu rau..da mi'e groaza kand v;a venii ''ERA KINDER''
Sus In jos
Que||enTeT
Nivel 2
Nivel 2
Que||enTeT


Numarul mesajelor : 218
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Ura pt Me!
Stare de spirit : hm... greu de spus
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 12:05 pm

eu zic ca toti meritam o sansa si ar trebui sa ii dam si lu kinder .. admin sa vedem cum se descurca..Smile
Sus In jos
http://www.speed-cs.ro
FryTzY
Nivel 1
Nivel 1
FryTzY


Numarul mesajelor : 191
Varsta : 32
Localizare : Severin
Joburi/Distractii : cs sa chefuiesc;))
Stare de spirit : VEsel
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 12:25 pm

baietii yo v-am zis k o sa lipsesc p timpu vacantei..da acu knd sunt aksa sunt sh p serv..mai mult din jumate d zi mi-o petrec p serv..
Sus In jos
andrei*kil3r
Nivel 2
Nivel 2
andrei*kil3r


Numarul mesajelor : 235
Localizare : nush
Avertismente :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
reclamare catre adminii Left_bar_bleue0 / 1000 / 100reclamare catre adminii Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 3:46 pm

pai datii ma si lu kinder admin ca de o luna tot asteapta:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamare catre adminii Empty
MesajSubiect: Re: reclamare catre adminii   reclamare catre adminii Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamare catre adminii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In legatura k adminii pe server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.Speed-Cs.Ro : :: ..:: Speed-Cs Oficial Server ::.. :: Reclamatii-
Mergi direct la: