WwW.Speed-Cs.Ro :
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Inscrie-te in Clanul nGs ^

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
SPEED LlamA
Detinator
Detinator
SPEED LlamA


Numarul mesajelor : 135
Localizare : Hunedoara
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/07/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 12:40 am

Inscrieri in Clanul nGs ^ (New Generation speedes)


Pentru a face o cerere pentru a intra in Clanul nGs ^ (New Generation speedes) trebuie sa complectezi CV-ul de mai jos prin "Post Reply"


* : Numele cu care joci C.S 1.6 (Counter-Strike1.6) .
* : Adresa de Y!M (Yahoo-Messenger) :
* : Adresa de STEAM : (Nu acceptam PackSteam doar STEAM Original) .
* : De cat timp joci C.S 1.6 (Counter-Strike 1.6) .
* : Ai mai jucat in vreun Clan .
* : Varsta :
* : Numele si Prenumele .
Sus In jos
http://speed-cs.ro
eraseee
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 35
Varsta : 35
Localizare : satu mare / timisoara
Joburi/Distractii : CS1.6 cs-manager etc.
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/08/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 1:29 am

* : Numele cu care joci C.S 1.6 (Counter-Strike1.6) . h0r sau eraseee
* : Adresa de Y!M (Yahoo-Messenger) : dl_erase
* : Adresa de STEAM : dl_erase (e steam din 6 decembrie 2006)
* : De cat timp joci C.S 1.6 (Counter-Strike 1.6) . prima data a, jucat in clasa 7-a (acuma is la facultate oricum nu cred ca e intrebarea pusa cum trebuie , calumea cs joc de vreo 2 ani
* : Ai mai jucat in vreun Clan . am mai jcuat la clanurile :-=aWp=-,am creat clanul d(r)k , dupa vreo 2 luni am hotarat sa fac clan cu membrii numai de la mine din oras si in august 2006 am creat D^L timp de un an am fost la mai mult de 10 lanuri concursuri (de la net nu de acasa) o data am luat locul 2 la un concurs dupa ce finala am jucat 4 harti am castigat 2 si am pierdut 2 in prelungiri am jucat 3 runde ct 3 tero si scorul a fost 3-3 , am prelungit 3-3 , am prelungit din nou si am pierdut cu 4-2 Sad in octombrie 2007 am desfintat clanul ca am mers la facultate in timisoara , unde am incercat sa fac un clan dar nu am avut suficienti membrii si am zis ca m,ai asteptam , am fost la concrus de 2v2 , 1v1 am jucat peste 20 de meciuri 2v2 si 5v5 pe saptamana va mai zic daca vreti sa stiti Very Happy
* : Varsta : 20ani
* : Numele si Prenumele .Corcoveanu Cristian

sper ca aici sa imi dati raspuns Wink
momentan sunt inscris in pgl , dar dupa ce merg la faculta (prin octombrie) termin cu ei Sad si incerc sa imi fac o echipa cu timisoreni si ne inscriem in pgl Smile
Sus In jos
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 3:33 am

+ frate....joci bine
Sus In jos
Que||enTeT
Nivel 2
Nivel 2
Que||enTeT


Numarul mesajelor : 218
Localizare : Baia Mare
Joburi/Distractii : Ura pt Me!
Stare de spirit : hm... greu de spus
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 12:45 pm

Te rog fa cererea din nou cu un New Topic !

Topic Closed
Sus In jos
http://www.speed-cs.ro
SPEED LlamA
Detinator
Detinator
SPEED LlamA


Numarul mesajelor : 135
Localizare : Hunedoara
Joburi/Distractii : Counter-Strike 1.6
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/07/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 2:17 pm

qUE NU MAI FA CU NEW TOPIC AICI IN SECTIUNEA ASTA
Sus In jos
http://speed-cs.ro
eraseee
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 35
Varsta : 35
Localizare : satu mare / timisoara
Joburi/Distractii : CS1.6 cs-manager etc.
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/08/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: inscriere h0r   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeSam Aug 09, 2008 10:46 pm

Pentru a face o cerere pentru a intra in Clanul nGs ^ (New Generation speedes) trebuie sa complectezi CV-ul de mai jos prin "Post Reply
am facut cea ce a scris LlamA
Sus In jos
VeRiQ
Incepator
Incepator
VeRiQ


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : europa
Joburi/Distractii : cs & fotbal
Stare de spirit : BN DISPUS
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 10:27 pm

* : Numele cu care joci C.S 1.6 (Counter-Strike1.6) :VeRiQ
* : Adresa de Y!M (Yahoo-Messenger) : bobitzu208
* : Adresa de STEAM : (Nu acceptam PackSteam doar STEAM Original) :va fi
* : De cat timp joci C.S 1.6 (Counter-Strike 1.6) : 2 ani
* : Ai mai jucat in vreun Clan:da si si am si clanul meu personal HsK**
* : Varsta : 15
* : Numele si Prenumele : ROSTES BOGDAN
Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
piluprof
Nivel 1
Nivel 1
piluprof


Numarul mesajelor : 137
Localizare : MoTru CitY
Joburi/Distractii : Mdea....
Stare de spirit : SexY Boy
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/07/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 12:06 am

e cam aiurea ..dar in fine...+ pt veriq
Sus In jos
eraseee
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 35
Varsta : 35
Localizare : satu mare / timisoara
Joburi/Distractii : CS1.6 cs-manager etc.
Avertismente :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Inscrie-te in Clanul nGs ^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inscrie-te in Clanul nGs ^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/08/2008

Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitimeJoi Aug 14, 2008 1:30 pm

vad ca nu prea va intereseaza de clan stai 1 an sa dati un reply Sad
oricum nu cred ca o sa va mai onorez cu prezenta mea pe server
imi pare bine ca am facut ceva prieteni dar serveru e de toata **** (a se interpreat de voie)
iam zis de 100 de ori la Llama ca is prea multe sloturi , oricum 18 joaca si 6 stau spectate si fac lag , adminii (unii ) is chiar buni dar altii care n-au treaba cu counterstrike ar juca toata ziua harti cu arme pe jos ( gen fy_ awp_ ) , zici ca nu stiu cumpara o arma , sau daca muriti habar n-aveti ce e aia ECO Neutral

apex mi-o inchis topicu dar iti spun aici ca eu aveam dovada ca era codat trebuia sa fac numa poze la consola (ceea ce nu poti modifica ) nu scrie nicaieri ca tre demo Neutral

pt membrii clanului: cati stiti silentrun? (fara script)
cati stiti bhop? (fara script sa il faci tu din scroll - sa nu sara singur)
cati faceti eco ?
cate ore jucati impreuna pe zii (antrnament)
cate meciuri ati jucat?
nu are rost sa ma bag intr0un clan nou Sad sa incep sa sufar ca eu ma duc incet pe harta si vine unu langa mine si face pasi... sau daca pierdem prima runda se trezeste unu sa cumpere arma Sad , nu cred ca are rost
daca o sa fie ceva concursuri 5v5 sau 2v2 sa ma anuntati prin kinley ca vin cu placere , mi-o plactu sa fiu cu voi dar azi tare rau m-am suparat pe voi Sad asa ca n-o sa mai intru
BYE ALL GL si HF in continuare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inscrie-te in Clanul nGs ^ Empty
MesajSubiect: Re: Inscrie-te in Clanul nGs ^   Inscrie-te in Clanul nGs ^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Inscrie-te in Clanul nGs ^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Provoaca clanul nGs ^
» Inscriere cLaNuL Speed*
» Despre Clanul Speed

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WwW.Speed-Cs.Ro : :: ..:: Speed-Cs Echipa ::.. :: Clanul nGs ^-
Mergi direct la: